Ziemia w 30 sekund

Ziemia w 30 sekund - Anita Ganeri | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anita Ganeri
WYMIAR
6,57 MB
NAZWA PLIKU
Ziemia w 30 sekund.pdf
ISBN
6228692152029

OPIS

Oto 30 niezwykłych tematów omówionych w 30 sekund!Fakty i informacje zamieszczone w tej książceopracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje” zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracjom ten przewodnik po cudach naszej planety jest idealnym źródłem wiedzy dla ciekawych świata dzieci.

nawet doznała chwilowego przyspieszenia - w okresie lata naukowcy naliczyli aż 28 najkrótszych dni w ciągu ... Niektóre rodzaje konwencjonalnych płynów do płukania ust mogą pomóc w zwalczeniu wirusa SARS-CoV-2 ze śliny, według nieprzetestowanych badań przeprowadzonych na Uniwersytecie w Cardiff. Nie oznacza to jednak, że w ten sposób można poradzić sobie z infekcją, która już dostała się do organizmu.

Zielony, żółty i brązowy kolor to kontynenty. Ziemia przechylona w prawo. Kraj zmieciony z powierzchni ziemi w 30 sekund.

POWIĄZANE KSIĄŻKI