Zew krwi

Zew krwi - Jack London | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack London
WYMIAR
6,61 MB
NAZWA PLIKU
Zew krwi.pdf
ISBN
1776234107615

OPIS

Zew krwi to jedna z najbardziej znanych i poczytnych powieści Jacka Londona. Wielokrotnie trafiała na srebrny ekran. Bohaterem powieści jest pies Buck – mieszaniec bernardyna i owczarka szkockiego – który wiódł spokojne życie u boku kochającego pana. Pewnej nocy został porwany przez handlarza psami i sprzedany. Trafił na Alaskę w czasach gorączki złota i rozpoczął walkę o przetrwanie.

Bohaterem jest pies Buck, który wychował się w domowym zaciszu, otoczony miłością i dostatkiem. Zrealizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi" opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90-tych XIX wieku. Jako nowicjusz w drużynie psich zaprzęgów - a później jej przywódca - Buck ... Hasło do krzyżówki „zew krwi" w słowniku krzyżówkowym.

Familijny Przygodowy Od lat: 10 100 minut. Zrealizowany na podstawie klasycznej powieści Jacka Londona „Zew krwi" opowiada porywającą historię Bucka, psa o wielkim sercu, którego świat staje na głowie, gdy wprost z sielskiego domu w Kalifornii trafia na egzotyczne pustynie śnieżne Alaski podczas gorączki złota lat 90 ... Zew krwi (1997) TV Lektor PLThe Call of the Wild: Dog of the Yukonfilm przygodowy: Owczarek Buck zostaje porwany z domu sędziego Millera (Raymond Ducasse) w Kalifornii, gdzie wiódł spokojne, wygodne, szczęśliwe życie.

POWIĄZANE KSIĄŻKI