Powiedz mi! Zwierzęta!

Powiedz mi! Zwierzęta! - Sophie De Mullenheim | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie De Mullenheim
WYMIAR
12,95 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Zwierzęta!.pdf
ISBN
8193399401998

OPIS

Ta oryginalna, ozdobiona zabawnymi ilustracjami książka z usztywnionymi stronami na spirali to zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi, które zainteresują wszystkich ciekawych świata młodych miłośników zwierząt.Informacje dotyczą wielu gatunków, od powszechnie znanych po najbardziej niewiarygodne zostały zebrane w czterech działach tematycznych: Co za rodzinka!, Do stołu!, Samoobrona, W domowym zaciszu, oddzielonych kolorowymi kartami, które można uzupełnić dołączonymi naklejkami.

Książka w kategorii Literatura. 112 strony.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Powiedz mi! Zwierzęta! jest dostępny w Digitalo.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Digitalo.pl ma najniższą cenę w Polsce. Informacje o Powiedz mi! Zwierzęta! - 7403602814 w archiwum Allegro.

POWIĄZANE KSIĄŻKI