Powiedz mi! Zwierzęta!

Powiedz mi! Zwierzęta! - Sophie De Mullenheim | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie De Mullenheim
WYMIAR
3,87 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Zwierzęta!.pdf
ISBN
6713308027001

OPIS

Ta oryginalna, ozdobiona zabawnymi ilustracjami książka z usztywnionymi stronami na spirali to zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi, które zainteresują wszystkich ciekawych świata młodych miłośników zwierząt.Informacje dotyczą wielu gatunków, od powszechnie znanych po najbardziej niewiarygodne zostały zebrane w czterech działach tematycznych: Co za rodzinka!, Do stołu!, Samoobrona, W domowym zaciszu, oddzielonych kolorowymi kartami, które można uzupełnić dołączonymi naklejkami.

Tytuł ... Okładka: Tytuł: Powiedz mi! Zwierzęta! Autorzy: Sophie De Mullenheim: ISBN: 9788327472229: Wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.

Olesiejuk Książki - Dla dzieci i młodzieży - Książeczki edukacyjne - przeczytaj opinie, kupuj online w dobrej cenie na Inbook.pl Powiedz mi! Zwierzęta! - opis wydawcy Ta oryginalna, ozdobiona zabawnymi ilustracjami książka z usztywnionymi stronami na spirali to zbiór ponad 200 pytań i odpowiedzi, które zainteresują wszystkich ciekawych świata młodych miłośników zwierząt.. Informacje dotyczą wielu gatunków, od powszechnie znanych po najbardziej niewiarygodne zostały zebrane w czterech działach ... Pytania i odpowiedzi o Zwierzęta w Zapytaj.onet.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI