Moja pierwsza zgadywanka. Wróżki

Moja pierwsza zgadywanka. Wróżki - Fiona Munro | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Fiona Munro
WYMIAR
8,96 MB
NAZWA PLIKU
Moja pierwsza zgadywanka. Wróżki.pdf
ISBN
2404913349082

OPIS

Chwyć za kredki i przygotuj się na doskonałą zabawę z wróżkami!Zajrzyj do środka, a zobaczysz roześmiane wróżki latające na tle błękitnego nieba!Ta książka zawiera wiele ciekawych zagadek i gier z wróżkami i innymi postaciami z zaczarowanego świata. Znajdziesz tu: mnóstwo naklejek, łączenie kropek, labirynty, proste ćwiczenia matematyczne, zadania polegające na dopasowywaniu elementów, które dostarczą dzieciom rozrywki na długie godziny.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Hurtownia podręczników i książek Ateneum. Internetowy system zamówień.

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Napisz recenzję o produkcie: Moja pierwsza zgadywanka. Wróżki Twoja ocena.

POWIĄZANE KSIĄŻKI