Ludzkie ciało w 30 sekund

Ludzkie ciało w 30 sekund - Anna Claybourne | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Claybourne
WYMIAR
4,93 MB
NAZWA PLIKU
Ludzkie ciało w 30 sekund.pdf
ISBN
1631402960606

OPIS

30 fantastycznych tematów wyjaśnionych w pół minuty!Ta książka zabierze czytelników w niezwykłą podróż. Przedstawiono w niej 30 ważnych zagadnień dotyczących ludzkiego ciała. Wszystkie fakty i informacje opracowano w formie bardzo krótkich opisów, a „minimisje” zachęcają czytelnika do dalszych poszukiwań. Dzięki działającym na wyobraźnię kolorowym ilustracjom ten przewodnik jest idealnym źródłem wiedzy dla ciekawych świata dzieci.

Neurolog zbadał coś, co od zawsze było największą zagadką ludzkości. Wielu zastanawiało się, co dzieje się z ludzkim organizmem na chwilę przed śmiercią. W efekcie ten otworzył się nie w atmosferze (na wysokości 5km), ale znacznie wcześniej (na wysokości 168km), .

Jedyna kości, która jest w pełni rozwinięta tuż po urodzeniu, znajduje się w uchu. Ludzka głowa pozostaje w świadomości jeszcze przez 20 sekund po oddzieleniu od ciała. W przeciągu od 2 do 4 godzin po zgonie, na ciele zaczyna występować stężenie pośmiertne, czyli sztywność mięśni.

POWIĄZANE KSIĄŻKI