Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata

Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,56 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata.pdf
ISBN
6425123824644

OPIS

Nasza pięknie opracowana książka kucharska zawiera przepisy na wiele wspaniałych wegetariańskich dań - zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych - pochodzących z całego świata, między innymi z Azji, regionu śródziemnomorskiego oraz z Bliskiego Wschodu.Przepisy przejrzyście zestawiono w grupach tematycznych, opisano krok po kroku i zilustrowano, dzięki czemu nie sprawiają trudności nawet początkującym amatorom gotowania.Każdej potrawie przypisano stopień trudności, czas przygotowania i gotowania oraz wartości odżywcze i kaloryczne, a uzupełnieniem przepisów są praktyczne rady kucharza i warianty dań.

Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r Kuchnia wegetariańska, najlepsze przepisy z całego świata . 10 zł ... Książka zawiera przepisy na wiele wegetariańskich dań pochodzących z całego świata, na przykład z Azji, z basenu Morza Śródziemnego oraz z Bliskiego Wschodu.

zupy. Wegański deser warstwowy z lodami czekoladowymi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI