Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata

Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,77 MB
NAZWA PLIKU
Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata.pdf
ISBN
5871227987947

OPIS

Nasza pięknie opracowana książka kucharska zawiera przepisy na wiele wspaniałych wegetariańskich dań - zarówno tradycyjnych, jak i nowoczesnych - pochodzących z całego świata, między innymi z Azji, regionu śródziemnomorskiego oraz z Bliskiego Wschodu.Przepisy przejrzyście zestawiono w grupach tematycznych, opisano krok po kroku i zilustrowano, dzięki czemu nie sprawiają trudności nawet początkującym amatorom gotowania.Każdej potrawie przypisano stopień trudności, czas przygotowania i gotowania oraz wartości odżywcze i kaloryczne, a uzupełnieniem przepisów są praktyczne rady kucharza i warianty dań.

Jest to kuchnia kaloryczna i ciężkostrawna. Do najbardziej typowych przysmaków tej kuchni zaliczamy: hot-dogi, cheesburgery, buffalo wings czy brownies. Sprawdzone przepisy na Kuchnie świata znajdziesz na portalu przepisy.pl.

Pr Najlepsze przepisy z całego świata (5042108) - praca zbiorowa - Książka, recenzja, streszczenie Kuchnia wegetariańska. Najlepsze przepisy z całego świata praca zbiorowa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI