Fascynująca technika. Komputery i programowanie

Fascynująca technika. Komputery i programowanie - Anna Claybourne | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Claybourne
WYMIAR
5,61 MB
NAZWA PLIKU
Fascynująca technika. Komputery i programowanie.pdf
ISBN
5287089721483

OPIS

Komputery towarzyszą dzieciom już od najmłodszych lat. Ta książka w prosty sposób wyjaśni młodym czytelnikom, jak one działają i skąd wiedzą, co mają robić, oraz zapozna ich z historią tych skomplikowanych maszyn. Komputerowe ciekawostki, zadania, zagadki i labirynty przybliżą im podstawy informatyki i pozwolą postawić pierwszy krok w dziedzinie programowania. Dodatkowo znajdą w niej ponad 300 naklejek do stworzenia własnych postaci komputerowych oraz wirtualnego świata.

- ISBN: 978-83-2747-049-2 Nowy tytuł redakcji Komputer Świata, a w nim wszystko, co musisz wiedzieć o komputerach, notebookach, komórkach i programach! Foto: Komputer Świat Fascynująca technika przystępnie opisana ... Informacje o Fascynująca technika. Komputery i programowanie - 7337055579 w archiwum Allegro.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź niskie ceny i kup Komputery i programowanie. Fascynująca technika.

POWIĄZANE KSIĄŻKI