Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!

Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie! - Patricia Phillipson (ilustr.) | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patricia Phillipson (ilustr.)
WYMIAR
10,90 MB
NAZWA PLIKU
Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!.pdf
ISBN
3886418227149

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

Świetnie wpasuje się zarówno w luźną jeansową kurtkę, jak i elegancką, czarną marynarkę. Jeśli przyczepisz tę uroczą postać do swojego plecaka z pewnością usłyszysz wiele pozytywnych komentarzy na jego temat! T-shirty Disney w sklepie internetowym C&A Duży wybór Dobra jakość w niskiej cenie Zrównoważona moda Sprawdź teraz w C&A on-line Disney Minnie oferty już od 8,75 zł.

Znajdź mnie! Oceń ten produkt jako pierwszy. Autor: Patricia Phillipson (ilustr.) Kategorie: Książki / dla dzieci / 3-5 lat Disney Minnie Przyjaciele.

POWIĄZANE KSIĄŻKI