Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!

Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie! - Patricia Phillipson (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Patricia Phillipson (ilustr.)
WYMIAR
7,86 MB
NAZWA PLIKU
Disney Minnie. Przyjaciele. Znajdź mnie!.pdf
ISBN
9637819381476

OPIS

Seria całokartonowych książeczek z ulubionymi przez dzieci bohaterami filmów. Na każdej ze stron maluchy znajdą interesujące zadania - będą mogły znajdować ukryte elementy, wskazywać je, porównywać i dopasowywać, poznają kształty i liczby, odnajdą rymy. Wraz z rodzicami znajdą jeszcze wiele innych sposobów, by bawić się książką.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! RoomMates Naklejki Dla Dzieci Disney Rmk1666Scs Minnie I Przyjaciele - sprawdź opinie i opis produktu. Zobacz inne Dziecięce akcesoria dekoracyjne, najtańsze i najlepsze oferty. Zbieraj ikony z dzieciństwa i dołącz do swojej kolekcji charms Disneya z Myszką Minnie w sukience i kokardzie w grochy z serii Disney x Pandora Favourites.

z siedzibą w Wielkiej Brytanii, Londyn W14 8TS, Beaumont House, Kensington Village, Avonmore Road jako Administratora Danych Osobowych oraz podmioty współpracujące: Eaglemoss Polska Sp. z o.o.

POWIĄZANE KSIĄŻKI