Piotruś Królik

Piotruś Królik - Beatrix Potter | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Beatrix Potter
WYMIAR
5,6 MB
NAZWA PLIKU
Piotruś Królik.pdf
ISBN
6573076200748

OPIS

Poznaj Piotrusia – jednego z najbardziej niesfornych i ciekawskich bohaterów uroczych opowiastek dla najmłodszych pióra Beatrix Potter. Synek pani Królikowej uwielbia psoty! Sprawdź, jak się skończy jego wizyta w ogrodzie groźnego pana McGregora.

Walka toczy się, oczywiście, o kontrolę nad ogrodem pana McGregora oraz o serce zakochanej w zwierzętach sąsiadki (Rose Byrne). Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być. "Piotruś Królik" to ciepła, pełna fascynujących przygód opowieść o przyjaźni. Główny bohater serialu, królik o imieniu Piotruś, to postać, z którą dzieci bez... Kiedy Piotruś Królik ucieka z ogrodu, odkrywa, że jego złośliwość pomaga mu przetrwać w obcym świecie, ale kiedy zobaczy, że jego rodzina ryzykuje wszystkim, by go odnaleźć, będzie musiał podjąć decyzję: jakim króliczkiem chce być. Kup królik piotruś w kategorii Maskotki, pluszaki, przytulanki dla dzieci na Allegro- Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Skacząca_po_chmurach . 11.09.2019 ... Oglądaj Online cały film Piotruś Królik 2: Na gigancie Cda Lektor PL tylko u nas obejrzysz film Piotruś Królik 2: Na gigancie Cda Lektor PL Full HD Po Polsku.

POWIĄZANE KSIĄŻKI