Piłka nożna do kolorowania - z kredkami gramy na mistrzostwach świata

Piłka nożna do kolorowania - z kredkami gramy na mistrzostwach świata - Zbigniew Dobosz (ilustr.) | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Zbigniew Dobosz (ilustr.)
WYMIAR
7,41 MB
NAZWA PLIKU
Piłka nożna do kolorowania - z kredkami gramy na mistrzostwach świata.pdf
ISBN
2148787253819

OPIS

Wszystkich miłośników piłki nożnej oraz zapalonych kibiców mistrzostw świata książka zaprasza do rozegrania meczu.Poznaj zasady gry, czytaj ciekawostki, koloruj, projektuj i baw się!

e-mail). Piłki do piłki nożnej dostępne w tej kategorii wyróżniają się niezwykle wysoką odpornością na zniszczenia oraz wpływ czynników atmosferycznych. Wybierając piłki do piłki nożnej, należy przede wszystkim dostosować je do rodzaju nawierzchni, na której będą one używane. Konkurs na skoczni normalnej jest zaplanowany na godzinę 16:00.

Wszystkich miłośników piłki nożnej oraz zapalonych kibiców mistrzostw świata książka zaprasza do rozegrania meczu. Poznaj zasady gry, czytaj ciekawostki, koloruj, projektuj i baw się! Z kredkami gramy na mistrzostwach świata - opis wydawcy: Poznaj zasady gry, czytaj ciekawostki, koloruj, projektuj i baw się! Data ukazania się w księgarni: 2018.04.20 Książka Piłka nożna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI