My first JCB Wielka budowa. Książka z zadaniami

My first JCB Wielka budowa. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,76 MB
NAZWA PLIKU
My first JCB Wielka budowa. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
1309750079455

OPIS

Koparka Maciek i cała drużyna JCB budują nowe osiedle i potrzebują twojej pomocy! Rozwiązuj zadania, przylepiaj naklejki i obserwuj, jak na pustym placu wyrastają wspaniałe budynki. W tej książce czeka cię wiele interesujących zadań – kolorowanie obrazków, rozwiązywanie zagadek, pokonywanie labiryntów. Do wykorzystania masz ponad 200 naklejek!

Książka z zadaniami. nr kat.: 1376248 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub -75% na czwarty produkt lub-45% na trzeci ... £2.76 - Koparka Maciek i cała drużyna JCB budują nowe osiedle i potrzebują twojej pomocy!

Rozwiązuj zadania, przylepiaj naklejki i obserwuj, jak na pustym placu wyrastają wspaniałe budynki.

Podręczniki szkolne, językowe, beletrystyka, książki dla dzieci, lektury, pomoce edukacyjne. Sprawdź naszą ofertę Rozwiązuj zadania, przylepiaj naklejki i obserwuj, jak na pustym placu wyrastają wspaniałe budynki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI