My first JCB Niezwykłe maszyny. Książka z zadaniami

My first JCB Niezwykłe maszyny. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,29 MB
NAZWA PLIKU
My first JCB Niezwykłe maszyny. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
6470769066484

OPIS

Przyłącz się do drużyny JCB i poznaj odpowiedzialną pracę wyjątkowych maszyn budowlanych. Sprawdź, jakie zadania czekają koparkę Maćka i jego towarzyszy. W tej książce czeka cię wiele interesujących zadań – kolorowanie obrazków, rozwiązywanie zagadek, ciekawa gra na placu budowy. Do wykorzystania masz ponad 200 naklejek!

z o.o.. Sprawdź i kup teraz w merlin.pl Przyłącz się do drużyny JCB i poznaj odpowiedzialną pracę wyjątkowych maszyn budowlanych.

Sprawdź naszą ofertę Hurtownia książek Ateneum - My first JCB Niezwykłe maszyny. W tej książce czeka cię wiele interesujących zadań kolorowanie obrazków, rozwiązywanie zagadek, ciekawa gra na placu budowy. Do wykorzystania masz ponad 200 naklejek! Książka „My first JCB.

POWIĄZANE KSIĄŻKI