My first JCB Ciężarówki i koparki. Książka z zadaniami

My first JCB Ciężarówki i koparki. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
7,18 MB
NAZWA PLIKU
My first JCB Ciężarówki i koparki. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
8444178466697

OPIS

Przyłącz się do drużyny JCB i ruszaj na plac budowy! Podejmij wyzwania razem ze spychaczem Stasiem, koparką Karolem, ładowarką Łucją i innymi członkami zgranego zespołu. Czekają na ciebie wciągające zadania, łamigłówki i rozwijające wyobraźnię kolorowanki. Ponad 200 naklejek sprawi, że zabawa z książką stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Książka z zadaniami - opis książki: Seria czterech książek z zadaniami i mnóstwem naklejek. Przed tobą wspaniała przygoda! Dołącz do drużyny JCB i razem z Maćkiem oraz jego przyjaciółmi rozwiązuj łamigłówki, wykonuj zadania, koloruj, naklejaj nalepki i dobrze się baw! Książka „My first JCB. Sprawdź niskie ceny i kup My first JCB Ciężarówki i koparki.

Książka z zadaniami - opis wydawcy. Przyłącz się do drużyny JCB i ruszaj na plac budowy! Podejmij wyzwania razem ze spychaczem Stasiem, koparką Karolem, ładowarką Łucją i innymi członkami zgranego zespołu. Towar z kategorii OUTLET.

POWIĄZANE KSIĄŻKI