Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina!

Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina! - Marguerite S. | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marguerite S.
WYMIAR
8,19 MB
NAZWA PLIKU
Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina!.pdf
ISBN
2418819031701

OPIS

Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce cała rodzina będzie miała wspaniałą zabawę.Możecie zasiąść do niej jeden na jednego, ale im więcej osób, tym lepiej.Dzieci na lewo, starsi na prawo!Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań. Czekają na was labirynty, szarady, wykreślanki, skojarzenia, bitwy morskie… wszystkie zadania są zwariowane, jedne bardziej od drugich. Niech zwyciężą najlepsi, ale pamiętajcie: głównym celem jest… gra i świetna zabawa!

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 7,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Rodzinne Potyczki. Niech Żyje Rodzina! | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Edukacyjne \ Gry i zabawy | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Rodzinne Potyczki.

Autor: Marguerite S., wydawnictwo: Olesiejuk Sp. z o.o.. Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce cała rodzina będzie miała wspaniałą zabawę.

POWIĄZANE KSIĄŻKI