Podróż Ekspresem Odkrywcy

Podróż Ekspresem Odkrywcy - Emily Hawkins | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Emily Hawkins
WYMIAR
6,47 MB
NAZWA PLIKU
Podróż Ekspresem Odkrywcy.pdf
ISBN
4607999188938

OPIS

Witaj na pokładzie Ekspresu Odkrywcy!Za chwilę wybierzesz się w niezwykłą podróż do przeszłości, gdzie na rozwiązanie czeka nie lada łamigłówka...Pomóż załodze Ekspresu Odkrywcy rozszyfrować zagadki i wyjaśnić, co się stało z zaginionym profesorem.Dowiedz się, co skrywa ponad 50 okienek i podążaj śladami wielkich wynalazców. Poznaj historię niezwykłych maszyn: od lokomotyw, samolotów i samochodów aż po łodzie podwodne i balony.Czeka cię fascynująca podróż przez kontynenty i wieki!

Tytuł: ,,Podróż ekspresem odkrywcy" Autorzy: Emily Hawkins, Tom Adams Ilustracje: Tom Clohosy Cole Tłumaczenie: Ewa Tarnowska Wydawnictwo: Olesiejuk Rok wydania: 2018 Objętość: chudzina Dla kogo: dla tych co sami jeszcze nie czytają, ale dużo już rozumieją Ocena ogólna: wybitna Sprawdź niskie ceny i kup Podróż Ekspresem Odkrywcy w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Podróż ekspresem odkrywcy (Emily Hawkins). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Witaj na pokładzie Ekspresu Odkrywcy! Za chwilę wybierzesz się w niezwykłą podróż do przeszłości, gdzie na rozwiązanie czeka nie lada łamigłówka...

Odkrywcy. Autor: Emily Hawkins, Tom Adams. Podróż ekspresem odkrywcy .

POWIĄZANE KSIĄŻKI