Obrazkowe zgadywanki Dżungla

Obrazkowe zgadywanki Dżungla - Kirsteen Robson | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Kirsteen Robson
WYMIAR
7,73 MB
NAZWA PLIKU
Obrazkowe zgadywanki Dżungla.pdf
ISBN
1898453668289

OPIS

Ile jest tu krokodyli? Który tygrys ma tęczowy ogon? Wypatrzysz skradającego się węża?Sięgnij po tę pełną śmiesznych obrazków książkę i baw się – szukaj mniejszych i większych szczegółów, licz wskazane elementy, odpowiadaj na różne pytania. Każda bajecznie kolorowa strona to świetny test na spostrzegawczość.

Zapraszamy do naszego anty Obrazkowe zgadywanki dla najmłodszych Kreatywnie w domu 22:43:00 recenzja książek , Wydawnictwo Olesiejuk Były łamigłówki dla starszaków, dziś więc będzie coś dla młodszych choć tak na prawdę i starszaki będą zauroczone tą książką. Obrazkowe zgadywanki. Dżungla 2018 .

Ile jest tu krokodyli? Który tygrys ma tęczowy ogon? Wypatrzysz skradającego się węża? Sięgnij po tę pełną śmiesznych obrazków książkę i baw się - szukaj mniejszych i większych szczegółów, licz wskazane elementy, odpowiadaj na różne pytania. Obrazkowe zgadywanki Dżungla (Kirsteen Robson). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka Obrazkowe zgadywanki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI