Hot Wheels Gaz do dechy!

Hot Wheels Gaz do dechy! - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,70 MB
NAZWA PLIKU
Hot Wheels Gaz do dechy!.pdf
ISBN
4249804795871

OPIS

W książce znajdziesz odjazdowe kolorowanki i zadania, ponad 30 naklejek oraz kask wycinankę. Będziesz mógł pokonać labirynty, złamać szyfr, znajdować brakujące elementy, łączyć kropki, rysować i kolorować. Wszystkie obrazki możesz ozdobić dołączonymi naklejkami. Włóż kask i… gaz do dechy!

Księgarnia internetowa merlin.pl Gra planszowa Hot Wheels. Gaz do dechy! W książce znajdziesz odjazdowe kolorowanki i zadania, ponad 30 naklejek oraz kask wycinankę.

Przedstawiamy fantastyczną zabawkę dla żądnych wrażeń chłopców! Emocje sięgają zenitu! Wciśnij gaz do dechy i poczuj się jak na prawdziwych wyścigach! Prawdziwy hit dla fanów samochodów, zawrotnych prędkości i wyścigów na czas. Zestaw Asy Prędkości zawiera 2 sportowe auta i profesjonalny stoper, z którym rywalizacja ... Baw się odjazdowo.

POWIĄZANE KSIĄŻKI