Fisher Price Kolorowe zwierzątka

Fisher Price Kolorowe zwierzątka - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
7,82 MB
NAZWA PLIKU
Fisher Price Kolorowe zwierzątka.pdf
ISBN
7155021376559

OPIS

Ta książeczka to nie tylko znakomita zabawa dla ciekawych świata maluchów. Kreśląc po śladzie lub kolorując wyrazy, dziecko będzie poznawać nazwy zwierząt, ćwiczyć rączkę, precyzję ruchów i układ ręka-oko.

Na ściankach tych trzech klocków znaleźć można cyferki, przyjacielskie zwierzątka, żywe kolory, ciekawe faktury i zaskakujące możliwości zabawy (w tym: obracanie, przekręcanie, grzechotanie, ściskanie, szeleszczenie i przesuwanie)! Kolorowe zwierzątka Wyskakujący przyjaciele (GJW24) - zobacz na stronie Fisher-Price. Odkryj już dziś wszystkie zabawki dla niemowląt, małych dzieci i nie tylko na stronie Fisher-Price! Fisher-Price Kolorowe zwierzątka Ptaszek Kiwaczek-układaczek GJW26 - od 54,98 zł, porównanie cen w 39 sklepach.

Na ściankach tych trzech klocków znaleźć można cyferki, przyjacielskie zwierzątka, żywe kolory, ciekawe faktury i zaskakujące możliwości zabawy (w tym: obracanie, przekręcanie, grzechotanie, ściskanie, szeleszczenie i przesuwanie)! Jeż lusterko z linii Fisher-Price Kolorowe zwierzątka zachęca do bujania, grzechotania i raczkowania. Ten uroczy toczący się jeżyk najpierw umila zabawę na brzuszku - maluszek może zobaczyć w dużym lusterku odbicie ... Fisher-Price, klocki kolorowe Zwierzątka w niskiej cenie na Livro.pl.

POWIĄZANE KSIĄŻKI