Biały Kieł

Biały Kieł - Jack London | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack London
WYMIAR
3,30 MB
NAZWA PLIKU
Biały Kieł.pdf
ISBN
5053263255804

OPIS

Czy dzikie zwierzę może stać się wiernym przyjacielem człowieka? Tak, jeśli człowiek, w którego ręce się dostaje, potrafi okazać mu miłość i otoczyć je troskliwą opieką.Tytułowy bohater powieści jest mieszańcem psa i wilka wykorzystywanym do nielegalnych walk z innymi psami. Po jednej z nich ledwo żywego Białego Kła wykupuje młody chłopak, by zabrać go z Dalekiej Północy na farmę w Arizonie i podjąć się jego oswojenia. Pełne przygód życie w różnych miejscach okazało się dla Białego Kła prawdziwą szkołą przetrwania.Klasyczna powieść przygodowa Jacka Londona, napisana w 1906 roku, od pierwszego wydania wpisała się do światowego kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Uczy miłości do zwierząt, a także oczarowuje pięknem nieposkromionej natury.

Jack London był wyjątkowym pisarzem, który czerpał inspirację z własnego życia, które było niezwykle bogate w przeróżne doświadczenia. Okazuje się, że Biały Kieł jest w stanie zaufać i odwdzięczyć się za okazane dobro. Miłość, którą został obdarzony daje nadzieję na lepsze jutro i potwierdza, że przyjaźń między człowiekiem i zwierzęciem jest w pełni możliwa.

Książka nie jest jednak jedynie opisem przygód, lecz niesie głębsze przesłanie. Biały Kieł cytaty z książki "Biały Kieł" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Gdyby rozumował jak istota ludzka mógłby w skrócie powiedzieć, że życie to straszliwa zachłanność, a świat to zamknięty krąg istot zachłannych, ścigających i ściaganych, tropiących i tropionych. Biały kieł - Jack London (Audiobook) - od 14,44 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Biały kieł Książka już od 11,85 zł - od 11,85 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

POWIĄZANE KSIĄŻKI