Biały Kieł

Biały Kieł - Jack London | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Jack London
WYMIAR
5,21 MB
NAZWA PLIKU
Biały Kieł.pdf
ISBN
7361392625329

OPIS

Czy dzikie zwierzę może stać się wiernym przyjacielem człowieka? Tak, jeśli człowiek, w którego ręce się dostaje, potrafi okazać mu miłość i otoczyć je troskliwą opieką.Tytułowy bohater powieści jest mieszańcem psa i wilka wykorzystywanym do nielegalnych walk z innymi psami. Po jednej z nich ledwo żywego Białego Kła wykupuje młody chłopak, by zabrać go z Dalekiej Północy na farmę w Arizonie i podjąć się jego oswojenia. Pełne przygód życie w różnych miejscach okazało się dla Białego Kła prawdziwą szkołą przetrwania.Klasyczna powieść przygodowa Jacka Londona, napisana w 1906 roku, od pierwszego wydania wpisała się do światowego kanonu literatury dziecięcej i młodzieżowej. Uczy miłości do zwierząt, a także oczarowuje pięknem nieposkromionej natury.

Książka nie jest jednak jedynie opisem przygód, lecz niesie głębsze przesłanie. Biały Kieł cytaty z książki "Biały Kieł" katalog cytatów [+ dodaj cytat] Gdyby rozumował jak istota ludzka mógłby w skrócie powiedzieć, że życie to straszliwa zachłanność, a świat to zamknięty krąg istot zachłannych, ścigających i ściaganych, tropiących i tropionych. Biały kieł - Jack London (Audiobook) - od 14,44 zł, porównanie cen w 2 sklepach. Zobacz inne Audiobooki, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Biały kieł Książka już od 11,85 zł - od 11,85 zł, porównanie cen w 21 sklepach.

oryg. White Fang) - powieść amerykańskiego pisarza Jacka Londona z 1906.

POWIĄZANE KSIĄŻKI