Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących

Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących - Victor Archuleta | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Victor Archuleta
WYMIAR
4,12 MB
NAZWA PLIKU
Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących.pdf
ISBN
6690421409238

OPIS

Współczesne ujęcie starożytnych praktyk sprawia, że reiki staje się dostępne dla nowych pokoleń.Pierwotnie reiki było stosowane przez Japończyków na początku XX wieku. To całościowe (holistyczne) podejście do procesu zdrowienia dawało zadziwiające rezultaty dzięki wykorzystywaniu energii wysyłanej przez ręce „nadawcy” i jej oddziaływaniu na energię płynącą przez ciało „odbiorcy”. Nie wymagało udziału innych osób!Piękne ilustracje, doświadczenie nauczyciela praktyka Victora Archulety i prosty układ książki sprawią, że czytelnik szybko zacznie korzystać z tego niezwykłego narzędzia sprzyjającego zdrowieniu.

Powiększ. Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących.

nr kat.: 1367216 RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania! Do -99% taniej! RabatoMania!-99% na piąty produkt lub-75% na czwarty produkt lub -45% na trzeci produkt lub-25% na drugi produkt ... Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Uciśnij tutaj! Reiki dla początkujących Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI