Strażak Sam Baw się z Penny! Kolorowanka z zadaniami

Strażak Sam Baw się z Penny! Kolorowanka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,10 MB
NAZWA PLIKU
Strażak Sam Baw się z Penny! Kolorowanka z zadaniami.pdf
ISBN
5416200305961

OPIS

Penny jest zawsze gotowa, by wziąć udział w akcji ratunkowej.Baw się z nią oraz jej przyjaciółmi z Pontypandy – koloruj obrazki, rozwiązuj łamigłówki i ćwicz spostrzegawczość.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", czy „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie ... Strażak Sam. Kolorowanka z zadaniami - opis produktu: Razem ze strażakiem Samem i jego przyjaciółmi z Pontypandy baw się, kolorując obrazki, rozwiązując zadania i naklejając nalepki.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO", czy „GDPR" lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie ... Strażak Sam.

POWIĄZANE KSIĄŻKI