Rodzina Co to jest?

Rodzina Co to jest? - Sophie Bellier | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sophie Bellier
WYMIAR
6,55 MB
NAZWA PLIKU
Rodzina Co to jest?.pdf
ISBN
3058394633847

OPIS

Poznaj Lilę, jej mamę, tatę, rodzeństwo, dziadków i kuzynów i sprawdź, czy łatwo jest żyć w dużej rodzinie.W serii Co to jest?: Przedszkole, Nocnik, Rodzina

Dzieci jednego rodzica mogą odnosić się do dzieci drugiego rodzica jako przybocznych. Jeśli zarówno matka dziecka, jak i ojciec ponownie wyjdą za mąż i mają dzieci z poprzednich związków ... Rodzina jest przedmiotem badań wielu dyscyplin naukowych, stąd bierze się ta wielość definicji i różnorodność rozpatrywania dotyczących jej problemów.

Jeśli zarówno matka dziecka, jak i ojciec ponownie wyjdą za mąż i mają dzieci z poprzednich związków ... Rodzina jest przedmiotem badań wielu dyscyplin naukowych, stąd bierze się ta wielość definicji i różnorodność rozpatrywania dotyczących jej problemów. Ogromne zainteresowanie sprawami rodziny wynika z jej wpływu na rozwój fizyczny, psychiczny, społeczny jej członków, w szczególności zaś dzieci. Ubieranie choinki, przygotowywanie potraw na wigilijną kolację czy malowanie pisanek to także zajęcia prawdziwej rodziny.

POWIĄZANE KSIĄŻKI