Pierwsze kroki: Pastele

Pierwsze kroki: Pastele - Paul Pigram | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Paul Pigram
WYMIAR
10,77 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kroki: Pastele.pdf
ISBN
4264336897374

OPIS

Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybierać odpowiedni papier, kredki i kolory, poznasz też główne techniki, takie jak mieszanie kolorów i cieniowanie.Dzięki poradom Paula Pigrama malowanie pastelami stanie się proste i łatwe. Wspaniałe ilustracje pomogą zrozumieć, jak teoretyczne wskazówki zastosować w praktyce.Pozwól, by ta książka stała się twoim przewodnikiem na początku artystycznej przygody z pastelami.

Tytuł ... Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybierać odpowiedni papier, kredki i kolory, poznasz też główne techniki, takie jak mieszanie kolorów i cieniowanie. Dzięki poradom Paula Pigrama malowanie pastelami stanie się proste i łatwe.

Dzięki poradom Paula Pigrama malowanie pastelami stanie się proste i łatwe. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybierać odpowiedni papier, kredki i kolory, poznasz też główne techniki, takie jak mieszanie kolorów i cieniowanie. Dzięki poradom Paula Pigrama malowanie pastelami stanie się proste i łatwe.

POWIĄZANE KSIĄŻKI