Pierwsze kroki: Akwarela

Pierwsze kroki: Akwarela - Maury Aaseng | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Maury Aaseng
WYMIAR
6,54 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kroki: Akwarela.pdf
ISBN
6589847570773

OPIS

Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybierać odpowiednie farby i pędzle, poznasz też podstawy techniki malowania. Podążaj za radami eksperta, Maury'ego Aasenga, który w przystępny sposób przybliża metody pracy z farbami wodnymi. Łatwe zadania pomogą ci rozwinąć umiejętności malowania akwarelami. Pozwól, by ta książka stała się twoim przewodnikiem na początku artystycznej przygody z akwarelą.

Pozwól, by ta książka stała się twoim przewodnikiem na początku... Maury Aaseng Pierwsze kroki Akwarela porównanie cen w 8 sklepach, cena już od 23,37 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę. Zobacz, gdzie kupisz Maury Aaseng Pierwsze kroki Akwarela w najniższej cenie z opcją darmowej dostawy nawet w 24h! Sprawdzone sklepy na Skąpiec.pl Jak malować akwarelami.

15,79 zł 24,99 zł 3 produkty. wartość produktów w zestawie: 59,98 zł.

POWIĄZANE KSIĄŻKI