Niezwykłe wyzwania. Książka z zadaniami

Niezwykłe wyzwania. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,19 MB
NAZWA PLIKU
Niezwykłe wyzwania. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
7708418546489

OPIS

Wdrap się na pokład i przeżyj niezwykłą przygodę! Koloruj pirackie statki, twórz superbohaterów i podążaj tajemnymi szlakami. Znajdziesz tu mnóstwo rzeczy do pokolorowania i narysowania, a dodatkowo ponad 200 kolorowych naklejek. Na twoje rozwiązanie czekają niezwykle pomysłowe łamigłówki!

Znajdziesz tu mnóstwo rzeczy do pokolorowania i narysowania, a dodatkowo ponad 200 kolorowych naklejek. Na twoje rozwiązanie czekają niezwykle pomysłowe łamigłówki! Wdrap się na pokład i przeżyj niezwykłą przygodę!Koloruj pirackie statki, twórz superbohaterów i podążaj tajemnymi szlakami.

Książka z zadaniami - Wdrap się na pokład i przeżyj niezwykłą przygodę! Koloruj pirackie statki, twórz superbohaterów i podążaj tajemnymi szlakami. Znajdziesz tu mnóstwo rzeczy do pokolorowania i narysowania, a dodatkowo ponad 200 kolorowych naklejek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI