Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami

Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,37 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
1371816245988

OPIS

Poznaj piękne księżniczki i pełne wdzięku baletnice! Aktywizująca książka, która otworzy przed małymi czytelniczkami baśniowy świat. Rysuj zamki i pałace, projektuj wytworne suknie balowe i sceniczne kostiumy, pokonuj labirynty. Koloruj obrazki, rozwiązuj zagadki i dobrze się baw! Do książki dołączono 200 naklejek!

W środku znajduje się ponad 150 naklejek, dzięki którym powstaną barwne i niezwykłe kompozycje. W serii Książeczka z zadaniami Koniki Kucyki Księżniczki Królewny. Książka „Książeczka z zadaniami.

Włosy są upięte w klasyczny baletowy kok podkreślony mieniącym się diademem. Książki - empik.com - tysiące książek w niskich cenach! Odbierz bezpłatnie w Empiku. Najnowsze bestsellery, zapowiedzi, recenzje.

POWIĄZANE KSIĄŻKI