Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami

Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
9,55 MB
NAZWA PLIKU
Księżniczki i baletnice. Książka z zadaniami.pdf
ISBN
9540316698249

OPIS

Poznaj piękne księżniczki i pełne wdzięku baletnice! Aktywizująca książka, która otworzy przed małymi czytelniczkami baśniowy świat. Rysuj zamki i pałace, projektuj wytworne suknie balowe i sceniczne kostiumy, pokonuj labirynty. Koloruj obrazki, rozwiązuj zagadki i dobrze się baw! Do książki dołączono 200 naklejek!

Wszyscy uczestnicy zabawy tańczą, gdy cichnie muzyka wyciągamy z kapelusza kolejne zadania na przykład wszyscy tańczą jak baletnice, tańczymy jak roboty, tańczymy i podskakujemy, tańczmy i chwytamy się za ... Bajkowa księżniczka. Książka z zadaniami.

Książka z zadaniami . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Księżniczki i baletnice.

POWIĄZANE KSIĄŻKI