Fajna matma. Zaczarowany las

Fajna matma. Zaczarowany las - Linda Bertola | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
10,94 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Zaczarowany las.pdf
ISBN
4468037714426

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Codziennie tysiące nowych obrazów Do wykorzystania całkowicie za darmo Wysokiej jakości filmy i obrazy od Pexels. Zaczarowany Las Fantastycznego świata funkcje: Ponad 1500 ukrytych przedmiotów w magicznym lesie! Gry ukryty obiekt przetłumaczona na 15 języków świata! Fantasy leśna gra z wieloma poziomami i rozgrywkami! Funkcje powiększania / pomniejszania dla telefonów komórkowych i tabletów! Zręczne pomysły - Zaczarowany las. program edukacyjny 17 min.

#zaczarowany "las. Lubicie spędzać czas gdzieś tam w #plenerze? Pobierz i wykorzystaj darmowe zdjęcia z galerii (10 000+) z kategorii zaczarowany las.

POWIĄZANE KSIĄŻKI