Dzieci zwierząt

Dzieci zwierząt - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,61 MB
NAZWA PLIKU
Dzieci zwierząt.pdf
ISBN
9033187353377

OPIS

Ci, którzy sięgną po ten wyjątkowy album, znajdą w nim piękne zdjęcia zwierząt – zarówno tych udomowionych przez człowieka setki lat temu, jak i egzotycznych mieszkańców dżungli, sawann i stepów. Fotografie uzupełniają krótkie opisy, zawierające podstawowe informacje o przedstawicielach prezentowanych gatunków i ras.Ten wspaniały przewodnik po świecie zwierząt to idealny prezent dla wszystkich fauny.

Reklama w Mieście Dzieci . MiastoDzieci.pl > Quizy > Quizy o zwierzętach > Dzieci zwierząt - quiz o ... Sprawdź niskie ceny i kup Dzieci zwierząt w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Świat zwierząt zwykle fascynuje dzieci - i nie tylko :) - bo zachwyca swoją różnorodnością, obfituje w niezliczone ciekawostki, które nas często zadziwiają.

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Dzieci zwierząt to książka, w której znajdziesz wierszyki oraz krótkie opisy piskląt, kociąt, cieląt i innych małych zwierzaków. Dowiesz się, w jaki sposób przychodzą one na świat, jak długo opiekują się nimi rodzice, a także - czym są karmione. Dzieci zwierząt to książka, w której znajdziesz wierszyki oraz krótkie opisy piskląt, kociąt, cieląt i innych małych zwierzaków.

POWIĄZANE KSIĄŻKI