Potrafisz to zrobić! Dinozaur

Potrafisz to zrobić! Dinozaur - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
6,23 MB
NAZWA PLIKU
Potrafisz to zrobić! Dinozaur.pdf
ISBN
3679406151254

OPIS

Wybierz się w podróż w przeszłość, do czasów, kiedy na Ziemi panowały przerażające gady! Zabaw się w badacza dinozaurów i samodzielnie złóż model szkieletu najstraszniejszego z nich – tyranozaura. Na każdej stronie książki znajdziesz informacje, które przybliżą ci zwierzęta żyjące miliony lat temu.

Tytuł ... Wybierz się w podróż w przeszłość, do czasów, kiedy na Ziemi panowały przerażające gady! Zabaw się w badacza dinozaurów i samodzielnie złóż model szkieletu najstraszniejszego z nich - tyranozaura. Na Potrafisz to zrobić! Dinozaur.

Na każdej stronie książki znajdziesz informacje, które przybliżą ci zwierzęta ... Potrafisz to zrobić! Dinozaur (271199) jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Potrafisz to zrobić! Dinozaur | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Kreatywność | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Zrobione w taki sposób odciski, po wyschnięciu możesz też zakopać w piasku kinetycznym, a latem w piaskownicy i stworzyć wykopaliska dinozaurów. Możesz też wyciąć kształt stopy dinozaura z papieru i zrobić w domu ścieżkę prowadzącą do takiego skarbu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI