Pierwsze kroki: Rysunek

Pierwsze kroki: Rysunek - Alain Picard | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Alain Picard
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Pierwsze kroki: Rysunek.pdf
ISBN
1365934681578

OPIS

Ta książka to wszechstronny kurs rysowania przygotowany z myślą o początkujących artystach.Autor Alain Picard w przystępny sposób przedstawia podstawy i główne zagadnienia tej dziedziny sztuki. Dzięki naciskowi zarówno na teorię, jak i praktykę pokazuje, jak wykorzystywać nowe umiejętności do realizacji własnych wizji artystycznych, omawia podstawowe materiały i narzędzia wykorzystywane przez rysowników, przybliża wiedzę na temat perspektywy, faktury i kompozycji.To doskonała pozycja dla osób, które chcą nauczyć się rysować.

Dzięki naciskowi zarówno na teorię, jak i praktykę pokazuj Pierwsze kroki" to ilustrowana książka edukacyjna skierowana do wszystkich dzieci, które chcą poznać literki. Proste zadania oraz ćwiczenia związane z nauką alfabetu sprawią, że dziecko w łatwy i przyjemny sposób nauczy się rozpoznawać, czytać i pisać litery. Pierwsze kroki: Rysunek (Alain J.

W ofercie: obrazkowe książeczki kartonowe dla dzieci od 6 m do 2 lat, bajki, baśnie, legendy, bogato ilustrowane wydania ... https://artverde.pl/ Napisz recenzję o produkcie: [OUTLET] Pierwsze kroki: Rysunek Twoja ocena. Ocena ogólna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI