Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek

Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek - Dr Gareth Moore | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Dr Gareth Moore
WYMIAR
6,65 MB
NAZWA PLIKU
Labirynty. 30 fascynujących łamigłówek.pdf
ISBN
7178822340561

OPIS

Książka Garetha Moore’a – autora ponad 50 publikacji z łamigłówkami i różnego rodzaju zadaniami pozwalającymi ćwiczyć umysł zarówno dzieciom, jak i dorosłym – to prawdziwy sprawdzian spostrzegawczości.Znalazło się w niej 30 fascynujących labiryntów – zaskakujących kształtami, pełnych wymyślnych pułapek, testujących wzrok i umysł. Warto podjąć wyzwanie i udowodnić, że z każdej plątaniny korytarzy można wyjść!

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

30 fascynujących łamigłówek eBook OPIS. Książka Garetha Moore'a - autora ponad 50 publikacji z łamigłówkami i różnego rodzaju zadaniami pozwalającymi ćwiczyć umysł zarówno dzieciom, jak i dorosłym - to prawdziwy sprawdzian spostrzegawczości. Labirynty i łamigłówki nie z tej ziemi - Opis i dane produktu.

POWIĄZANE KSIĄŻKI