Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników

Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników - Linda Bertola | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
8,3 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników.pdf
ISBN
8468650965494

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc! Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki. Fajna matma. Szkoła Czarnoksiężników Literatura popularnonaukowa już od 12,50 zł - od 12,50 zł, porównanie cen w 1 sklepach.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Fajna matma czI by Kusiątka - czerwca 02, 2018 Wakacje nadciągają. Pomyślicie, że oszalałam, ale w związku z tym własnie, poszukuje ciekawych, ...

POWIĄZANE KSIĄŻKI