Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć!

Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć! - Linda Bertola | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
9,16 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć!.pdf
ISBN
3970417541696

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Autorami książki są Agnese Baruzzi, Linda Bertola. Należy do gatunków: dla dzieci i młodzieży, edukacja, nauka liczenia.

Aby liczby szybko mnożyć warto głowę w bajki włożyć - Linda Bertola - opis podręcznika: Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc! Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki. Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki. Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce. KsiążkaFajna matma Aby liczby szybko mnożyć warto głowę w bajki włożyć - OutletautorstwaLinda Bertola ️ Zamów online w Księgarni Internetowej PWN Fajna matma Aby liczby szybko mnożyć warto głowę w bajki włożyć Olesiejuk Książka Fajna matma.

POWIĄZANE KSIĄŻKI