Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć!

Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć! - Linda Bertola | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Linda Bertola
WYMIAR
12,34 MB
NAZWA PLIKU
Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć!.pdf
ISBN
4215505323240

OPIS

Możesz uczyć się matematyki, jednocześnie się bawiąc!Seria książek Fajna matma prezentuje ciekawe metody poznawania świata liczb, których celem jest wyrobienie w dzieciach pozytywnego nastawienia do matematyki.Według przeprowadzonych ostatnio badań pedagogicznych, długotrwała motywacja do nauki wiąże się z przyjemnością, która towarzyszy uczeniu się, co prezentujemy w tej książce.

Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć! Linda Bertola porównanie cen w 10 sklepach, cena już od 12,36 zł poznaj wiarygodne opinie przeczytaj recenzje sprawdź dane techniczne wybierz najlepszą ofertę.

⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Sprawdź Fajna matma. Aby liczby szybko mnożyć, warto głowę w bajki włożyć! w Księgarni Edukacyjnej > EduKsiegarnia.pl - Najbardziej Wartościowe Materiały Edukacyjne Jesteś tu: Strona główna; Dla dzieci; Edukacyjne; Szkolne; Fajna matma Aby liczby szybko mnożyć warto głowę w bajki włożyć - Linda Bertola Fajna Matma.

POWIĄZANE KSIĄŻKI