Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki

Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
12,46 MB
NAZWA PLIKU
Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki.pdf
ISBN
7175326414445

OPIS

Seria „Dźwiękowe opowiastki” skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków, poszukiwaniu przyjaciółek przez królewnę Różyczkę czy śpiącej królewnie.

Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków ... Dźwiękowe opowiastki Przyjaciółki Królewny Rózyczki . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > 2-3 dni robocze + czas dostawy.

Sprawdź naszą ofertę Dźwiękowe opowiastki. Śpiąca Królewna.

POWIĄZANE KSIĄŻKI