Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki

Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki - Anna Wiśniewska | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Anna Wiśniewska
WYMIAR
12,18 MB
NAZWA PLIKU
Dźwiękowe opowiastki. Przyjaciółki królewny Różyczki.pdf
ISBN
7643708843221

OPIS

Seria „Dźwiękowe opowiastki” skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków, poszukiwaniu przyjaciółek przez królewnę Różyczkę czy śpiącej królewnie.

24,99 PLN Seria „Dźwiękowe opowiastki" skierowana jest do dzieci od 3 roku życia. Słuchając zabawnych historyjek, dzieci mogą naciskać na guziki z panela dźwiękowego, by usłyszeć dźwięki korespondujące z treścią opowiadania.W serii znajdują się historyjki o detektywie Azorze, pechowej budowie, zwierzętach z zoo, tarapatach pewnego samochodu, leśnej wycieczce przedszkolaków,... Przyjaciółki królewny Różyczki, Dźwiękowe opowiastki - opis produktu: Seria "Dźwiękowe opowiastki" skierowana jest do dzieci od 3 roku życia.

Długopisy, pióra i wkłady Olesiejuk Dźwiękowe opowiastki Przyjaciółki królewny jest dostępny w Hulahop.pl! Szukasz tego produktu? Sprawdź - najczęściej to właśnie Hulahop.pl ma najniższą cenę w Polsce. Przyjaciółki królewny Różyczki PRACA ZBIOROWA - zakładka do książek gratis!! ... Dźwiękowe opowiastki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI