500 łamigłówek

500 łamigłówek - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,67 MB
NAZWA PLIKU
500 łamigłówek.pdf
ISBN
3893363799040

OPIS

Ta książka to zbiór aż 500 zadań dla miłośników rysunkowych zagadek, łamigłówek i labiryntów. Dzięki niej dzieci spędzą czas na zabawie, ćwiczeniu spostrzegawczości i logicznego myślenia. Zadaniom towarzyszą zabawne rysunki, które na pewno spodobają się czytelnikom.

Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących! Opis: 500 łamigłówek zagadek logicznych i testów IQ - Cameron Joe. Oto ponad 500 zagadek o rosnącym stopniu trudności pozwalających na sprawdzenie i rozwinięcie intelektu.

500 łamigłówek - praca zbiorowa - Książka w SwiatKsiazki.pl Tym symbolem wyróżniamy najlepsze sklepy w Allegro. Gdy kupujesz od Super Sprzedawcy, masz pewność doskonałej obsługi klienta i udanych zakupów. 500 Łamigłówek.

POWIĄZANE KSIĄŻKI