Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!

Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła! - Marguerite S. | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marguerite S.
WYMIAR
7,9 MB
NAZWA PLIKU
Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!.pdf
ISBN
5517612745338

OPIS

Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce będziecie mogli przystąpić do działania równocześnie – jeden na jednego, w parach lub w większych zespołach. Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań.Czekają na was labirynty, szarady, rozpoznawanie zombie, wykreślanki, rzuty do celu… i wiele innych niesamowitych potyczek. Ale bez paniki! Słuchajcie nauczyciela, on wam wszystko wyjaśni. Nie będzie czasu na nudę – wszystkie jego zadania są zwariowane, jedne bardziej od drugich.Niech zwyciężą najlepsi, ale pamiętajcie: głównym celem jest… gra i świetna zabawa!

Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań. ... Uczniowskie potyczki Niech żyje szkoła! ...

Małgorzata Karwatowska, Tymiakin Leszek. Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! ... Uczniowskie potyczki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI