Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!

Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła! - Marguerite S. | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Marguerite S.
WYMIAR
11,72 MB
NAZWA PLIKU
Uczniowskie potyczki. Niech żyje szkoła!.pdf
ISBN
2626336647219

OPIS

Dzięki tej oryginalnej, pełnej humoru książce będziecie mogli przystąpić do działania równocześnie – jeden na jednego, w parach lub w większych zespołach. Przekonajcie się, kto lepiej, szybciej lub skuteczniej poradzi sobie z każdym z wyzwań.Czekają na was labirynty, szarady, rozpoznawanie zombie, wykreślanki, rzuty do celu… i wiele innych niesamowitych potyczek. Ale bez paniki! Słuchajcie nauczyciela, on wam wszystko wyjaśni. Nie będzie czasu na nudę – wszystkie jego zadania są zwariowane, jedne bardziej od drugich.Niech zwyciężą najlepsi, ale pamiętajcie: głównym celem jest… gra i świetna zabawa!

Małgorzata Karwatowska, Tymiakin Leszek. Znasz ten produkt? Podziel się opinią i zgarnij 100 zł! ... Uczniowskie potyczki.

Księgarnia internetowa dla spragnionych wiedzy. Szybkie wysyłki.

POWIĄZANE KSIĄŻKI