Mother&Baby. Ciąża. Informacje i fachowe porady

Mother&Baby. Ciąża. Informacje i fachowe porady - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
5,51 MB
NAZWA PLIKU
Mother&Baby. Ciąża. Informacje i fachowe porady.pdf
ISBN
7969094719176

OPIS

Ciąża jest ekscytującym przeżyciem, które odmieni twoje życie, ale zarazem może przerażać i przytłaczać. Ilość sprzecznych rad i informacji na ten temat faktycznie onieśmiela, ale teraz możesz odetchnąć z ulgą, zdając się na doświadczenie i fachową wiedzę zespołu redakcji brytyjskiego magazynu Mother&Baby oraz specjalistów z wielu dziedzin – lekarza rodzinnego, położnej, specjalistki od płodności, konsultantki dietetycznej czy psychologa klinicznego.Ciąża to jedyny w swoim rodzaju przewodnik dla przyszłych mam, pełen najświeższych porad medycznych, przydatnych sugestii i cennych wskazówek, dzięki którym pewnie i spokojnie przebrniesz przez ciążę.

Informacje i fachowe porady dotyczące pierwszego roku życia dziecka" - oprawa miękka - Wydawnictwo Olesiejuk. Książka posiada 160 stron i została wydana w 2017 r.

Expert VIP Ciąża Fit Natalia Gacka Gacka Dressler Natalia. Porady lek. rodzinnego.

POWIĄZANE KSIĄŻKI