Łazienki. 150 najlepszych pomysłów

Łazienki. 150 najlepszych pomysłów - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,99 MB
NAZWA PLIKU
Łazienki. 150 najlepszych pomysłów.pdf
ISBN
1303502452913

OPIS

W ostatnich latach nastąpiły gruntowne zmiany w projektowaniu łazienek. Długo niedoceniana, nagle ta część mieszkania stała się ważna dla współczesnego człowieka. W przeszłości służyła jedynie do utrzymywania higieny, stąd i jej wystrój, i lokalizacja w domu nie były zbyt istotne. Sytuacja uległa odwróceniu wraz z ogólnym podwyższeniem standardu życia.Wystrój stał się niezwykle istotny. Nowoczesne elementy wykończenia sprawiają, że nawet te najmniejsze i najskromniejsze cztery kąty mogą idealnie wpasować się w charakter całego domu.Kolejny tytuł z popularnej serii „150 najlepszych pomysłów” zachwyci czytelnika pięknymi zdjęciami, ciekawymi rozwiązaniami przestrzennymi, oryginalnymi projektami mebli i sprzętów. „Łazienki” zainteresują nie tylko specjalistów-projektantów, ale i czytelników potrzebujących inspiracji.

Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie. Mój OLX.

Ogrzewanie podłogowe w łazience nie zajmuje miejsca na ścianie jak w przypadku grzejników, daje pełną swobodę projektowania i dodaje odrobinę luksusu. Procedura reklamacji W przypadku reklamacji prosimy o odesłanie towaru na wskazany adres wraz z drukiem który znajduję się w zakładce gwarancja lub ... Najlepsze zdjęcia wystroju małej łazienki od najlepszych projektantów. Dowiedz się, jak zaprojektować swoją łazienkę! Tworzenie wystroju wnętrza małej łazienki jest bardzo ekscytujące.

POWIĄZANE KSIĄŻKI