Łazienki. 150 najlepszych pomysłów

Łazienki. 150 najlepszych pomysłów - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
8,76 MB
NAZWA PLIKU
Łazienki. 150 najlepszych pomysłów.pdf
ISBN
3776497099157

OPIS

W ostatnich latach nastąpiły gruntowne zmiany w projektowaniu łazienek. Długo niedoceniana, nagle ta część mieszkania stała się ważna dla współczesnego człowieka. W przeszłości służyła jedynie do utrzymywania higieny, stąd i jej wystrój, i lokalizacja w domu nie były zbyt istotne. Sytuacja uległa odwróceniu wraz z ogólnym podwyższeniem standardu życia.Wystrój stał się niezwykle istotny. Nowoczesne elementy wykończenia sprawiają, że nawet te najmniejsze i najskromniejsze cztery kąty mogą idealnie wpasować się w charakter całego domu.Kolejny tytuł z popularnej serii „150 najlepszych pomysłów” zachwyci czytelnika pięknymi zdjęciami, ciekawymi rozwiązaniami przestrzennymi, oryginalnymi projektami mebli i sprzętów. „Łazienki” zainteresują nie tylko specjalistów-projektantów, ale i czytelników potrzebujących inspiracji.

Dla niektórych łazienka jest ulubionym miejscem do prywatności. W rzeczywistości projekt tego małego pokoju powinien być wygodny, wykwintny, prosty. 25 pomysłów - Mała łazienka: w bloku, z prysznicem, z wanną.

Ogłoszenia - Sprzedam, kupię na OLX.pl Dodaj ogłoszenie. Mój OLX.

POWIĄZANE KSIĄŻKI