300 faktów Ziemia

300 faktów Ziemia - Clare Oliver | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clare Oliver
WYMIAR
7,91 MB
NAZWA PLIKU
300 faktów Ziemia.pdf
ISBN
9469794075612

OPIS

Poznaj zjawiska i mechanizmy, które rządzą naszą planetą!Oto 300 ekscytujących faktów dotyczących budowy Ziemi, oceanicznych głębin i zjawisk pogodowych. Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi. Pomogą ci w tym wspaniałe zdjęcia i zabawne rysunki.

Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi. 300 faktów. Ziemia (Oliver Clare).

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Oto 300 ekscytujących faktów dotyczących budowy Ziemi, oceanicznych głębin i zjawisk pogodowych. Dowiedz się, dlaczego dochodzi do erupcji wulkanów, jak powstają wyspy i gdzie znajduje się najbardziej słoneczne miejsce na Ziemi.

POWIĄZANE KSIĄŻKI