Wierszyki dla maluszka

Wierszyki dla maluszka - Ala Hanna Murgrabia | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Ala Hanna Murgrabia
WYMIAR
3,33 MB
NAZWA PLIKU
Wierszyki dla maluszka.pdf
ISBN
4019807589627

OPIS

Wierszyki dla maluszka to wyjątkowy zbiór poezji dla 2-3-latków. Znajdują się tu utwory pogodne, wesołe, refleksyjne oraz takie, które można dziecku przeczytać na dobranoc. Pastelowe ilustracje są doskonale dostosowane do atmosfery wierszy i znakomicie wpłyną na nastrój najmłodszych czytelników.

Znajdują się tu utwory pogodne, wesołe, refleksyjne oraz takie, które można dziecku przeczytać na dobranoc. Pastelowe ilustracje są doskonale dostosowane do atmosfery wierszy i znakomicie wpłyną na nastrój najmłodszych czytelników. Książka Ulubione wierszyki maluszka autorstwa Opracowanie zbiorowe , dostępna w Sklepie EMPIK.COM w cenie 10,49 zł .

Zobacz inne Literatura dla dzieci i młodzieży, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Sprawdź niskie ceny i kup Wierszyki dla maluszka. Książeczki szczęśliwego dzieciństwa.

POWIĄZANE KSIĄŻKI