Urodziny dziś masz!

Urodziny dziś masz! - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
11,47 MB
NAZWA PLIKU
Urodziny dziś masz!.pdf
ISBN
5827209043101

OPIS

Zaraz rozpocznie się wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Dołącz do gości i dobrze się baw. Ta pięknie ilustrowana książeczka dźwiękowa to idealny prezent urodzinowy. Naciśnij przycisk i posłuchaj znanej melodii!

Wejdź i znajdź to, czego szukasz! Informacje o Urodziny dziś masz! - 8014064815 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-06-12 - cena 15,84 zł WIERSZYKI NA 50 URODZINY.

Niezależnie od tego, czy piszesz słowa na urodziny na torcie, czy pięknie robisz kartkę urodzinową, to zależy od Ciebie. Dostojny Jubilacie dziś masz urodziny Z tej właśnie okazji życzenia złożymy A że siedemdziesiąt wiosen już nabiło Życzyć stu lat życia za mało by było Więc Jubilatowi życzymy radości I długich lat życia tylko w obfitości . Urodziny dziś Hebana świętujemy już od rana 🤩 Nasz Hebanku ukochany osiemnaście lat już masz, choć na tyle nie wyglądasz 😍 Arab z Ciebie miły, zdrowy, kasztan piękny pokazowy 🐎 Nie za duży nie za mały, do wszystkiego doskonały 👍 Wielbicieli wielu masz ale jesteś tylko nasz ️ Mamy szczęście, że Cię mamy i nikomu nie oddamy ☝️ Żyj nam zdrowo drugie tyle i ... Urodziny dziś masz Ty! Więc przesyłam ci życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności oby nie zabrakło gości! Za życzenia nie potrzeba ani wody ani chleba. Serduszko mi mocno puka bo wymyślić życzenia to wielka sztuka. Bo przyjaciół masz zaradnych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI