Urodziny dziś masz!

Urodziny dziś masz! - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,97 MB
NAZWA PLIKU
Urodziny dziś masz!.pdf
ISBN
1684379696557

OPIS

Zaraz rozpocznie się wspaniałe przyjęcie urodzinowe. Dołącz do gości i dobrze się baw. Ta pięknie ilustrowana książeczka dźwiękowa to idealny prezent urodzinowy. Naciśnij przycisk i posłuchaj znanej melodii!

Dzisiaj się wszyscy cieszymy, bo Twoje urodziny obchodzimy. 🌍 http://www.djmiki.pl/👍 https://www.facebook.com/DjMikiGra/🎦 http://bit.ly/1Px4hW3Urodziny to szczególny dzień dla każdego . Dzień prezentów ... Życzenia urodzinowe dla mamy powinny wyrażać w pierwszej kolejności wdzięczności za dar bezwarunkowej miłości, jaką nas obdarza, za dar życia, jej bliskość, ciepło i zrozumienie.

Wiele miłości, a mało złości i w domu zawsze pełno fajnych gości. Dzisiaj się wszyscy cieszymy, bo Twoje urodziny obchodzimy. 🌍 http://www.djmiki.pl/👍 https://www.facebook.com/DjMikiGra/🎦 http://bit.ly/1Px4hW3Urodziny to szczególny dzień dla każdego .

POWIĄZANE KSIĄŻKI