Strażak Sam. Szpiegowskie intrygi. Moja pierwsza czytanka

Strażak Sam. Szpiegowskie intrygi. Moja pierwsza czytanka - praca zbiorowa | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,38 MB
NAZWA PLIKU
Strażak Sam. Szpiegowskie intrygi. Moja pierwsza czytanka.pdf
ISBN
7606307518782

OPIS

Seria bogato ilustrowanych książek z ulubionym przez dzieci dzielnym, niezawodnym strażakiem Samem. Każde z opowiadań opisuje przygody bohaterów filmu zawarte w poszczególnych odcinkach serialu. Prosty język i wyraźna czcionka zachęci dzieci do samodzielnego czytania.W serii: Nieposłuszny koń, Szaleństwo na punkcie pizzy, Katastrofa pod psem, Szpiegowskie intrygi, Zamki na piasku, Największy miś, Festyn w Pontypandy, Żabia fantazja, Czarodziej Wally, Katastrofa na polance, Na Dzikim Zachodzie, Potworna mania.

Adaptacja: Czerska Anna. Wydawnictwo Olesiejuk (2018-2019).

Droga Słowa Bożego do serc współczesnych ludzi jest bardzo powolna i bolesna, w obecnych czasach ujawnia się silny rozdźwięk między Ewangelią a życiem. A jak wygląda nasza „Pierwsza czytanka" w tej jakże ważnej edukacji? Otóż w przedszkolu otrzymujemy zeszyty... Kolorowe opowiadanie o przygodach Strażaka Sama i jego przyjaciół.

POWIĄZANE KSIĄŻKI