Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta

Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
4,92 MB
NAZWA PLIKU
Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta.pdf
ISBN
6104579255824

OPIS

Dzięki tej serii łatwo i szybko narysujesz wiele zwierząt – i te mieszkające na wsi, i te żyjące w morskich odmętach, i te polujące na sawannie. Przekonaj się, jakie to proste! Połącz kolejne kropki i pokoloruj obrazek. Rysuj, koloruj i dobrze się baw!

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej czytam.pl. Kolorowanka z kropkami dzikie zwierzęta Rysowanie Kropka po Kropce - Kolorowanka ZWIERZĘTA. W wielkiej kolorowance czeka, aż 40 zwierzaków do narysowania, a następnie pokolorowania! Na każdej ze stron o wymiarach 36 cm na 27 cm czeka na małego artystę dzikie zwierzę, a właściwie jego nie skończony kontur w kolorowej scenerii. Sprawdź niskie ceny i kup Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta w księgarni internetowej tantis.pl ⭐ Szybka wysyłka! Od kropki do kropki: Dzikie zwierzęta | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Kreatywność \ Malowanki | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Seria Od kropki do kropki zapewni miłe spędzenie czasu podczas tworzenia rysunków przez łączenie kolejnych punktów i kolorowanie powstałych w ten sposób obrazków.

Dzikie zwierzątka | | KSIĄŻKI \ Dla dzieci i młodzieży \ Nauka, Technika, Zabawa | Hurtownia książek, artykułów papierniczych i zabawek Książka w kategorii Literatura. 24 strony.

POWIĄZANE KSIĄŻKI