Czytam sam. Miłośnicy rocka. Historyjka i zagadki

Czytam sam. Miłośnicy rocka. Historyjka i zagadki - Roberta Zilio | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Roberta Zilio
WYMIAR
8,29 MB
NAZWA PLIKU
Czytam sam. Miłośnicy rocka. Historyjka i zagadki.pdf
ISBN
2751608032838

OPIS

Książeczki przeznaczone dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się komiksy. Na końcu z każdej książek czeka na rozwiązanie ciekawe zadanie odwołujące się do treści opowiadania.Małe wielkie przygody każdego dnia!W serii m.in.:Rower Pani Klary, Kto się boi ciemności?, Nawiedzony zamek, Dziadek trenerem, Pomocnicy taty, Miłośnicy rocka.

Czytam sam Kup na swiatksiazki.pl ... Dziadek trenerem, Pomocnicy taty, Miłośnicy rocka.

Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się komiksy. Czytam sam Miłośnicy rocka Historyjka i zagadki - Książeczki przeznaczone dla dzieci, które rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Poza ciekawą historyjką, napisaną w tradycyjny sposób, młody czytelnik pozna też zasady, jakimi rządzą się komiksy.

POWIĄZANE KSIĄŻKI