Złudzenia wzrokowe

Złudzenia wzrokowe - Clive Gifford | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Clive Gifford
WYMIAR
12,81 MB
NAZWA PLIKU
Złudzenia wzrokowe.pdf
ISBN
8910165267888

OPIS

Wpraw w zadziwienie swój umysł i oszukaj oczy! Oglądaj strony z wirującymi i zmieniającymi się rysunkami, patrz, jak się pojawiają i zmieniają kolory oraz odcienie, szukaj ukrytych twarzy i poznaj sekrety stereogramów. Ta znakomita książka poświęcona złudzeniom optycznym tłumaczy, dlaczego tak, a nie inaczej postrzegasz rzeczywistość, i wyjaśnia jak – na wiele różnych sposobów – twoje oczy oraz mózg można wprowadzić w błąd. Po lekturze już nigdy nie spojrzysz na otaczający świat tak jak dotychczas!

Wszystkim rodzajom złudzeń optycznych zdecydowanie częściej ulegają kobiety, które osiągają również gorsze wyniki w testach przeprowadzonych z użyciem schematów w ... Złudzenie optyczne obrotu trzy kulki wokół ruchu hyperboloid. Free.

Zobacz inne Literatura popularnonaukowa, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. wzrokowe złudzenie ★★★ OMAM: złudzenie wzrokowe ★★★ OMAM: złudzenie, majak w krzyżówce Panorama dnia 2018-12-10 ★★★ OMAM: złudzenie, urojenie w krzyżówce Panorama dnia 2018-01-01 ★★★ ZWID: złudzenie ★★★ MIRAŻ: złudzenie ★ MIRAŻ: fantom, złudzenie ★★★ MIRAŻ: złudzenie, ułuda ★★★ MIRAŻ ... Złudzenia wzrokowe - opis produktu: Wpraw w zadziwienie swój umysł i oszukaj oczy! Oglądaj strony z wirującymi i zmieniającymi się rysunkami, patrz, jak się pojawiają i zmieniają kolory oraz odcienie, szukaj ukrytych twarzy i poznaj sekrety stereogramów. Ta znakomita książka poświęcona złudzeniom optycznym tłumaczy, dlaczego ... Wpraw w zadziwienie swój umysł i oszukaj oczy! Oglądaj strony z wirującymi i zmieniającymi się rysunkami, patrz, jak się pojawiają i zmieniają kolory oraz odcienie, szukaj ukrytych twarzy i poznaj Opis: Złudzenia wzrokowe - Gifford Clive.

POWIĄZANE KSIĄŻKI