Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60.

Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60. - Sebastiano Salvetti | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Sebastiano Salvetti
WYMIAR
4,53 MB
NAZWA PLIKU
Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60..pdf
ISBN
4076929310000

OPIS

Były symbolem najwspanialszej i najsłynniejszej ery w dziejach motoryzacji.Klasyczne samochody mają dziś status pomników historii, na widok których potomnym oczy szeroko otwierają się ze zdumienia.Ich piękno, harmonia i wyrafinowanie techniczne nigdy nie przeminą: są nieśmiertelne.Im właśnie poświęcona jest ta książka: klejnotom na czterech kołach, stworzonym w okresie od początku XX wieku do progu jego siódmej dekady, gdy wielki kryzys naftowy po raz pierwszy zagroził im wyginięciem. To był jeden z najpłodniejszych okresów w historii inżynierii mechanicznej wszystkich odmian – nie tylko techniki samochodowej.

Klasyczne samochody mają dziś status pomnikó Złoty wiek samochodów klasycznych od początku XX wieku do końca lat 60. - opis wydawcy.

Ich piękno, harmonia i wyrafinowanie techniczne nigdy nie przeminą: są nieśmiertelne. Im właśnie poświęcona jest ta książka: klejnotom na czterech kołach, stworzonym w okresie od... Klasyczne samochody mają dziś status pomników historii, na widok których potomnym oczy szeroko otwierają się ze zdumienia.

POWIĄZANE KSIĄŻKI