Wielka księga dziecka

Wielka księga dziecka - dr.med. Manfred Praun | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
dr.med. Manfred Praun
WYMIAR
5,89 MB
NAZWA PLIKU
Wielka księga dziecka.pdf
ISBN
4934630867394

OPIS

Sen, zabawa, jedzenie, przytulanie, pielęgnacja... Jak rozpoznać i zaspokoić potrzeby dziecka? Jak stać sie dobrą rodziną?Szczegółowy opis rozwoju dziecka – od pierwszego uśmiechu do pierwszego kroku. Ciekawe i wesołe zabawy dzięki którym możesz wspierać rozwój dziecka.Medyczne i homeopatyczna pomoc w przypadku choroby niemowlęcia, ważne informacje na temat szczepień.Kompetentne rady na pierwszy rok życia: czego potrzebuje twoje dziecko, jaknależy je odżywiać i jak je nauczyć zasypiania oraz przesypiania nocy.Dodatek: obszerne informacje na temat połogu – jak wrócić do formy sprzed porodu.Poradnik pomoże wam odnaleźć odpowiedź na wiele pytań. Poszukując własnej drogi, dzięki podstawowym informacjom zawartym w tym towarzyszu podróży, uzyskacie jasność i odnajdziecie rozsądne wsparcie. Poczynając od różnorodnych zmian, które pojawiają się na drodze rodziny, ta książka będzie towarzyszyć wam we wszystkich przygotowaniach przed porodem i we wspólnym życiu ponarodzinach dziecka.

Cecylka Knedelek. Kartonowe książki dla maluchów.

1 star 2 ... Wielka księga dziecka (Birgit Gebauer-Sesterhenn). ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 5,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > Książka „Wielka księga dziecka" - oprawa twarda - Wydawnictwo Olesiejuk.

POWIĄZANE KSIĄŻKI