W domu Świętego Mikołaja. Złote naklejki

W domu Świętego Mikołaja. Złote naklejki - praca zbiorowa | Wmfra.org PDF, TXT, FB2. ePUB. MOBI. Książka została napisana w 2021 roku. Poszukaj książki wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
3,93 MB
NAZWA PLIKU
W domu Świętego Mikołaja. Złote naklejki.pdf
ISBN
6085701516689

OPIS

Magiczne minikolorowanki ze wspaniałymi naklejkami to książeczki rozwijające umiejętności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię dzieci.W serii „Złote naklejki” ukazały się tytuły: W krainie Świętego Mikołaja, Świąteczne drzewko, Magiczna Wigilia oraz W domu Świętego Mikołaja.

Tytuł może zawierać następujące uszkodzenia: - uszkodzoną, porysowaną, pogiętą okładkę, - zagięcia, zżółknięcia stron ... Magiczne minikolorowanki ze wspaniałymi naklejkami to książeczki rozwijające umiejętności manualne, kreatywność oraz wyobraźnię dzieci. W serii "Złote naklejki" ukazały się tytuły: W krainie świętego Mikołaja, świąteczne drzewko, Magiczna Wigilia oraz W domu świętego Mikołaja.

Magiczne kolorowanki ze wspaniałymi naklejkami! W dalekim, dalekim kraju jest pewna malutka chatka z pachnącego drewna. W tej chatce, która wydaje się malutka, ale tak naprawdę jest wielka, mieszka Święty Mikołaj ze swymi małymi przyjaciółmi - elfami. Książka w kategorii Dla dzieci.

POWIĄZANE KSIĄŻKI