Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach?

Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach? - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
12,96 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach?.pdf
ISBN
7618102693296

OPIS

To kolejna książka z serii popularnonaukowej dla młodszych dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Tym razem kolejne pytania i odpowiedzi dotyczą dinozaurów – ich rodzajów, budowy, zwyczajów i warunków życia. A oto przykładowe pytania: Co jest straszliwą bronią diplodoka? Po czym rozpoznać dinozaura? Jaki jest najmniejszy dinozaur? Czy morskie gady to dinozaury? Jak latają pterozaury? Jak chodzą dinozaury? Dodatkowo: mnóstwo naklejek!

A oto przykładowe pytania: Co jest straszliwą bronią diplodoka? Po czym rozpoznać dinozaura? Jaki jest najmniejszy dinozaur? Czy morskie gady to dinozaury? Informacje o Powiedz mi Czy wiesz o dinozaurach - 7502925854 w archiwum Allegro. Data zakończenia 2019-06-25 - cena 32,89 zł Powiedz mi! Co wiesz o dinozaurach - opis wydawcy.

Autor: Bernhard Naegele. Wiek: 6+ (wersja PL: 4+) Czas gry: 20 min.

POWIĄZANE KSIĄŻKI