Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach?

Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach? - praca zbiorowa | Wmfra.org Z przyjemnością przedstawiamy książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia, autorstwa Mauro Bonazziego. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 lub jakimkolwiek innym możliwym formacie wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
praca zbiorowa
WYMIAR
10,98 MB
NAZWA PLIKU
Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach?.pdf
ISBN
5803780787344

OPIS

To kolejna książka z serii popularnonaukowej dla młodszych dzieci w wieku od 6 do 10 lat. Tym razem kolejne pytania i odpowiedzi dotyczą dinozaurów – ich rodzajów, budowy, zwyczajów i warunków życia. A oto przykładowe pytania: Co jest straszliwą bronią diplodoka? Po czym rozpoznać dinozaura? Jaki jest najmniejszy dinozaur? Czy morskie gady to dinozaury? Jak latają pterozaury? Jak chodzą dinozaury? Dodatkowo: mnóstwo naklejek!

Tytuł ... Powiedz mi! Czy wiesz o dinozaurach? . ⇨ Zobacz i zamów z dostawą już od 6,99 zł Promocje nawet do -50%, kliknij i sprawdź > POWIEDZ MI! CZY WIESZ O DINOZAURACH? POWIEDZ MI! CZY WIESZ O DINOZAURACH? Katalog tematyczny -> Dla dzieci-> Edukacyjne.

A oto przykładowe... - ISBN: 978-83-2746-025-7 Czy wiesz który zwierz…? czyli rzecz o dinozaurach i innych zwierzętach prehistorycznych.

POWIĄZANE KSIĄŻKI