Harley Davidson. Legendarne modele

Harley Davidson. Legendarne modele - Pascal Szymezak | Wmfra.org Przeczytaj książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w Twojej przeglądarce. Pobierz książkę One Day Creatures. Grecy i tajemnica istnienia w formacie PDF, TXT, FB2 na Twoim smartfonie. I wiele więcej wmfra.org.

INFORMACJA

AUTOR
Pascal Szymezak
WYMIAR
7,84 MB
NAZWA PLIKU
Harley Davidson. Legendarne modele.pdf
ISBN
4736396392453

OPIS

W 1903 w Milwaukee (Wisconsin) William Harley i Arthur Davidson spełnili swoje marzenie o zbudowaniu motocykla, kładąc podwaliny pod legendę Harleya-Davidsona. Ponad 100 lat później te fantastyczne motocykle wciąż przemierzają drogi i bezdroża pięciu kontynentów. To opowieść o pasji, która wciąż się odradza, model po modelu...

Legendarne modele Album już od 26,78 zł - od 26,78 zł, porównanie cen w 4 sklepach. Zobacz inne Albumy, najtańsze i najlepsze oferty, opinie.. Właśnie zrecenzowałem Harley-Davidson.

Legendarne modele. Zamów dostawę do dowolnego salonu i zapłać przy odbiorze! \\r W 1903 w Milwaukee (Wisconsin) William Harley i Arthur Davidson spełnili swoje marzenie o zbudowaniu motocykla, kładąc podwaliny pod legendę Harleya-Davidsona.

POWIĄZANE KSIĄŻKI